Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL: “HOŞ GELDİN MİNİK CAN” PROJESİ”SÜRÜYOR.

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL:

 “HOŞ GELDİN MİNİK CAN” PROJESİ”SÜRÜYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Hoş Geldin Minik Can” “projesinin devam ettiğini belirtti.

İskenderun Belediyesi Kültür Müdürlüğü’ne bağlı ekipler proje kapsamında kent genelinde yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ederek İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in hediyelerini takdim ediyor.

AİLELERİMİZİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLUYORUZ

Sosyal sorumluluk kapsamında projeyi hayata geçirdiklerini belirterek aileleri en mutlu günlerinde yalnız bırakmadıklarını belirten Başkan Seyfi Dingil, “Hoş Geldin Minik Can” projesiyle, ailelerimizin mutluluğuna ortak oluyoruz. Projeyle annenin ve bebeğinin ihtiyaçlarını gidererek onlara destek oluyoruz. Belediyecilik hizmetleri doğumdan ölüme, tüm hayatı kapsayan uzun ve zorlu bir süreçtir. Yeni bebek sahibi olan aileleri proje ekibimiz ziyaret edip ‘Hoş Geldin Minik Can’ setini kendilerine teslim ediyorlar” dedi.

ANNE- BABALAR MEMNUN

Aile bütçelerine küçük de olsa katkı sunulan uygulama, İskenderunluları memnun ediyor. Belediye ekiplerinin evlerine yaptıkları ziyaretleri sevinç ve mutlulukla karşılayan çiçeği burnunda anne ve babalar, “Bu uygulamayla ‘Biz Büyük Bir Aileyiz’ söyleminin gerçekliğini bizlere bir kez daha yaşatan belediyemize teşekkür ediyoruz. İskenderun ailesinin bir parçası olmak çok güzel, çok mutlu olduk. Belediye Başkanız Seyfi Dingil’e teşekkür ediyoruz” şekkinde görüş beyan ettiler.