Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Belediye Başkanı Seyfi Dingil başarılı sporcuları kutladı

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’da son yıllarda birçok başarılı sporcunun yetiştiğini belirtti.Ankara’da düzenlenen Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Azra Tuba Torun ve Karasopa Taekwondo Spor Kulübü antrenörü İsa Karasopa İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Spor ve sporcuya desteğimiz sürecek. Sporcumuzun bu başarısında büyük emeği olan antrenörümüzü ve teknik heyete çok teşekkür ediyorum. İnşallah İskenderun’dan buna benzer farklı branşlarda daha çok başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Belediye olarak her zaman spor destek olduk olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Düzenlenen şampiyona hakkında bilgiler veren Karasopa Taekwondo Spor Kulübü antrenörü İsa Karasopa ,”Turnuvaya çok sıkı bir şekilde hazırlandık. Sporcumuz Azra Tuba Torun 59 kiloda gururumuz oldu. Şimdiki hedefimiz Avrupa Şampiyonası. Bu başarı İskenderun’un ve tğm Hatay’ındır” diye konuştu.

Yapılan sohbetin ardından İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil başarılı sporcuya hediye takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.