Kırıkhan’da iki çocuklu annenin şaşırtan intiharı…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde bulunan mesire yerinde kendini iple asarak canına kıymış bir şeklide cansız bedeni bulunan iki çocuk annesi kadının cenazesi adli tıp kurumuna gönderildi.

Edinilen bilgilere göre olay hafta sonu cumartesi günü Kırıkhan’da mesire yerinde meydana geldi. Biri 19 yaşın kız, diğeri 15 yaşında erkek çocuk sahibi, eşinden ayır ve ailesiyle konuşmadığı öğrenilen Meryem K. isimli kadının cansız bedeni mesire alanında çam ağacına kendini iple asmış bir şekilde bulundu.

Olay yerine gelen polis kendini iple asarak intihar etmiş bir şekilde buldukları kadınla ilgili geniş çaplı incelemeleri tamamladıktan sonra cenaze, Cumhuriyet Savcılığı tarafından ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp kurumuna sevk edildi. Olayla ilgili tahkikatın sürdüğü bildirildi.

Bu arada intihar etmiş bir şeklide bulunan iki çocuk annesi Meryem K.’nin Adli Tıp Kurumundan gelen cenazesi dün Kırıkhan’da aile yakınları tarafından toprağa verildi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>