HER KADIN BİR ÇİÇEKTİR!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in başkanlığında, İskenderun Belediye Başkanlığı ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü işbirliği ve koordinasyonuyla “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü” kapsamında özel bir etkinlik gerçekleştirildi.

Kent genelinde gerçekleşen; Kaymakamı İskender Yönden’in yanı sıra Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ve Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca, Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanı SG Kıdemli Binbaşı Oğuz Emre Çiçek, İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İskenderun Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Yılmaz Balaman, Emniyet Müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğü’nün personelleri katıldı.
Program kapsamında; kentin çeşitli yerlerinde hanımefendilere karanfil takdim edilerek, Aile İçi Şiddet, Kadına Şiddet, Ayrımcılık ve İstismar konularına bir kez daha dikkat çekilmiş olup, bu manada kadınlarımızın toplumsal yaşamımızın yanı sıra devlet / millet yapımızın odağında yer aldığına ilişkin farkındalık yaratılması sağlandı.

Kaymakam Yönden, “Her kadın bir çiçektir. Kadına en az çiçek kadar değer verebilen ise o mukaddes çiçeğin güzide bir bahçesidir” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>