PANDEMİ DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Denizciler Mahallesindeyiz…

İçişleri Bakanlığı ve Hatay Valiliğinin talimatları doğrultusunda;İlçemiz Kaymakamı Sn.İskender Yönden’in koordinasyonuyla, ilgili/yetkili kurum ve kuruluşlarımızın yöneticileri ve personelleri, mahalle muhtarlarımız, esnaf ve meslek odaları temsilcilerimiz,genel kolluk birimlerimiz ve özel kolluk birimlerimizin katılmıyla oluşturulan özel ekiplerce; “Kontrollü Sosyal Hayat” döneminde temel prensip ve esaslar olarak ön plana çıkan maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik v.b. hususların yanı sıra bütün iş kolları ve yaşamın tüm alanları için belirlenen tedbirler ve kurallara uyulup uyulmadığına dair denetimler titizlik ve hassasiyet ile yapılmaktadır.

16 Ekim 2020 günü ülkemiz genelinde tüm İl ve ilçelerde eş zamanlı olarak “Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosuyla gerçekleştirilen genel denetim çerçevesinde; Kaymakamımız İskender Yönden ve beraberindeki Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG Kd.Binbaşı Oğuz Emre Çiçek, İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Yazı İşleri Müdür Vekili Fatma Tunç, Şöförler ve Otomobilciler Odası Şube Başkanı Erol Akın, Muhtarlar Derneği Başkanı ve Denizciler Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Kekeç’in katılımından oluşan heyet eşliğinde; Maske, mesafe ve temizlik vb. tedbir ve kurallara uyulup uyulmadığına yönelik inceleme ve denetim gerçekleştirilmesinin yanı sıra muhterem esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile de hasbihal ettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>