BATIGÖZ Hastanesinden İTSO’ya Nezaket Ziyareti

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Şehrimizde yeni hizmete giren Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi yetkilileri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundular.

Mustafa Kemal Mahallesinde hizmete giren Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi Pazarlama ve İş Geliştirme sorumlusu Mehmet Gassaloğlu ve Kurumsal İletişim sorumlusu İsmail Genç yer aldı.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun’da yeni açılan sağlık ve istihdam noktasında önemli bir hizmeti yerine getiren Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi yetkililerine hayırlı işler diledi.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Mustafa Kemal Mahallesinde hizmete giren Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi Pazarlama ve İş Geliştirme sorumlusu Mehmet Gassaloğlu ve Kurumsal İletişim sorumlusu İsmail Genç çalışmalar hakkında İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a bilgiler verdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>