BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN MİMARLAR ODASINA ZİYARET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Mimarlık tarihimizin ve hatta dünya mimarlık tarihinin en meşhur ve en önemli şahsiyetlerinden olan Mimar Sinan, Dünya yapı sanatının şüphesiz en büyük ustası ve baş mimarıdır”dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Dünya Mimarlar Günü nedeni İskenderun Mimarlar Odasına ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,ziyarette yaptığı açıklamada,” Ülkemizin her köşesinde ortaya koydukları eserlerle adeta ilmek ilmek dokuyan, ülkenin mimari kimliğini nakşeden, mimari eserlerle milletin kültürel dokusunu kayıt altına alan mimarlarımıza çok şey borçluyuz. Yapılara ruh ve estetik veren tüm mimar ve mimar adaylarının Dünya Mimarlar Günü kutlu olsun.Tüm mimar arkadaşlara çalışmalarında başarılar diliyorum”dedi.

Oda Başkanı Koray Tanın ve Yönetim Kurulu üyeleride gerçekleşen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya çalışmalarında başarılar dilediler.

Ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>