ALTYAPIDA DEPLASE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), altyapıya dair vatandaşlardan gelen bütün taleplere kalıcı çözümler ile projeler hazırlanarak sorunların giderildiğini duyurdu.

Eskiden döşenen hatlarının bağlantı şebekelerinde ve etrafında bulunan alanların imara açık olan bölgelerinde yenileme ile deplase çalışmasının yapıldığını belirten Genel Müdürlük, mevcut olan kanalizasyon hatlarının eskimesi ve binaların altında kalması ile oluşan sorunları bertaraf etmeyi sürdürüyor.

Defne ilçesine bağlı Sümerler Mahallesi Yayla Sokak’ta yapılan çalışma hakkında bilgi veren HATSU, bölgede ki kanalizasyon hattını iptal ederek başka bir ana şebekeye deplase edilmesi için 300’lük borular ile 100 metre yeni hat döşendiğini ayrıca 2 muayene bacasının yerleştirildiğini aktardı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>