Başkan Tosyalı, İGC Yeni Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

“Kentin Dinamikleriyle Uyum İçerisindeyiz”
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İGC’nin Rızkullah Terbiyeli başkanlığındaki yeni yönetim kurulunu ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dedi. Başkan Terbiyeli de bir süre önce covit tedavisi gören Başkan Tosyalı’ya bir kez daha geçmiş olsun dileklerini iletti.
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rızkulah Terbiyeli ve yönetim kurulu üyeleri tarafından kapıda karşılanan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Tosyalı; “Şehri yönetmek kolay değil, arkadaşlarımızla iletişim halindeyiz. Hükümetin dinamikleri, şehrin dinamikleri, kurumların dinamikleri ile güzel bir ahenk yakaladık. Valimizle, kaymakamımızla, belediyemizle, adliyemizle, garnizonumuzla, üniversitemizle, vekillerimizle uyum içerisindeyiz. Bu uyum sayesinde işler aksamadan devam ediyor. Sizlerin de yeni süreciniz var, hayırlı olsun. Umarım cemiyetiniz için, buradaki dernek üyeleriniz için hayırlı olur. Basın önemli. İnsanlara, yazılı, görsel bilgi akışını sağlayandır ve bu yüzden korunması ve kollanması gerekir” dedi.
Başkan Tosyalı, çalışmalarıyla ilgili bilgi de verdi. İskenderun’un pek çok hizmete ihtiyaç duyduğunu kaydeden Başkan Tosyalı, bunları yapabilmek için gece-gündüz çalıştıklarını söyledi. Şu sıralarda mahallelerin asfalt ve kaldırım işlerine yoğunlaştıklarını belirten Tosyalı; “Belediye olarak halkımıza pek çok hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Şehir stadı bir başka bölgede yapılacak. Şimdiki stadın yerine ise harika bir Millet Parkı yapacağız. Bize devredilen Ziraat Bahçesiyle ilgili çalışmalarımız olacak. İskenderun çok güzel bir şehir ve İskenderunlular bizden hizmet bekliyor” diye konuştu.
Ziyaretten ötürü teşekkürlerini ileten İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli de; “Ziyaretiniz bizi mutlu etti. Sizin sayenizde İskenderun’un ileriye gideceğine inanıyoruz, çalışmalarınızı takdir ediyoruz. Gece gündüz demeden hep sahadasınız. Bizlerde çalışmalarınızı ön plana çıkarma gayretindeyiz” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>