İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ DAYANIŞMA İÇİNDE…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İskenderun Belediye Başkanı M.Fatih Tosyalı, Arsuz Belediye Başkanı Dr.Asaf Güven, Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Halil Karabacak, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, Esnaf Odaları Temsilcisi Erol Akın, Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, Müsiad Hatay İl Başkanı Abdullah Bozatlı, ARİAD Başkanı Adnan Ağır, Güvenlik ve Terör Uzmanı Dr.İmdat Muğlu, Oda ve Dernek Başkanları’nın yanı sıra geceye çok sayıda konuk ve gazeteci de eşleriyle katıldılar.

İGC Başkanı Veysel Cıncık, yazılı basının her geçen gün kan kaybettiğini, yayın organlarının internet ortamına doğru kaydıklarını belirterek, ‘’Bizler yazılı basının son temsilcileri olacağız. Yayın organları artık internet ortamında okunmaktadır. Bugüne kadar bizlere destek oldunuz. Siz basın dostlarına bu nedenle çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Sanatçı Göksel’in birbirinden güzel şarkıları ile konuklar hem neşeli zaman geçirdiler, hem dans ettiler.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>