2020’NİN İLK ASKOM TOPLANTISI YAPILDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Kamu Hastaneleri, Özel Hastaneler ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri arasında işbirliği ve koordinasyonun sağlanarak daha hızlı ve etkin Acil Sağlık Hizmetlerinin sunumunun sağlanması amacıyla 2019 yılı verilerinin değerlendirildiği 2020 yılının ilk ASKOM (Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon) toplantısı İl Sağlık Müdürümüz Dr. Mustafa HAMBOLAT başkanlığında; Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

2019 yılı verilerinin sunulduğu toplantı, Dr.Mustafa HAMBOLAT’ın konuşmaları ile başladı. İlin sağlık kurumlarının yöneticilerinin katıldığı toplantıda 2020 yılı içinde yapılması planlanan çalışmalar paylaşılmıştır.

Toplantının ev sahipliğini Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof .Dr. Hasan KAYA ve Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus DOĞRAMACI yapmışlardır. Toplantı görüş önerilerin alınmasının ardından Dr.Mustafa HAMBOLAT’ın konuşmaları ile sona ermiştir.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>