Şehir İçi Trafiği Rahatlatıyoruz

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcıları ve İskenderun Şoförler odası Başkanı Erol Akın ile birlikte pac meydanında yeni yapılan cep uygulamasını yerinde inceledi.
Yeni Cep Uygulamaları Ulaşımı Rahatlatıyor
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Pac meydanındaki trafiği yoğunluğunu ve ulaşımını rahatlatmak adına yapılan yeni cep uygulamasını şoförler odası Başkanımız ve Belediye Başkan yardımcılarımız ile birlikte inceledik. Belediye olarak güvenli, rahat ve akıcı bir trafik için kent genelinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz ”dedi.
Yeni Çalışmalar Devam Edecek
Kent genelinde birçok noktada çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Fatih Tosyalı,”Pac meydanı trafik yoğunluğunu daha önce Antakya istikameti yönünde yapmış olduğumuz cep uygulaması ile rahatlatmıştık. Şimdi ise şehit Pamir caddesine dönen kavşakta yeni bir cep uygulaması yaparak trafiğe açıldı. Vatandaşlar memnun araç sürücüleri memnun. Kentin birçok bölgesinde yeni yol açma ve genişleme çalışmalarına devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>