Polisten Uyuşturucu ve yağma Operasyonu…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Emniyet Müdürlüğü KOM ile özel harekat ekiplerinin ‘uyuşturucu ve yağma’ suçlularına yönelik yaptığı operasyonda gözaltına alınan 4 şüpheliden 3’ü tutuklandı.

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı tüm birimlerin, şehrin birçok yerinde yürüttüğü huzur ve güven operasyonları adı altında sürdürdüğü başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediliyor.

 

İskenderun ilçesinde Emniyet Müdürlüğü (Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele) Gurup Amirliğine bağlı narkotik ekiplerinin uyuşturucu ve yağma suçlarına karıştığı tespit edilen şüpheli için harekete geçti.

 

Şüphelilerin Gültepe ve Buluttepe Mahallesi’ndeki adreslerine özel harekât polislerinin de desteğiyle düzenlenen operasyonda, 4 kişiyi gözaltına alındı. Emniyette yapılan sorgulamalarının ardından evrakları hazırlanan 4 şüpheli geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye getirildi.

 

İskenderun Adliyesinde mahkemeye çıkartılan 4 şüpheliden 3’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi, bir kişi de adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>