KKTC BAŞBAKANI ERSİN TATAR BELEN’DE

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

KKTC Mersin Başkonsolosu Zalihe Mendeli ve beraberindeki misafirler Belediye Başkanı İbrahim Gül’ü makamında ziyaret etti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı İbrahim Gül, Sayın Başbakanımızı burada ağırlamaktan dolayı memnuniyetini dile getirerek, Barış Pınarı Harekatı sebebiyle “Türkiye Cumhuriyeti’nin haklı mücadelesinde her zaman Kıbrıs Türk’ü olarak yanındayız. Türkiye Cumhuriyeti de her zaman Kıbrıs Türk’ünün yanında olmuştur ve olacaktır” ve “Türkiye’nin ulusal güvenliği Kuzey Kıbrıs’ın ulusal güvenliği ile paraleldir.” sözlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Sohbet ortamında geçen programda, Belediye Meclis Üyeleri, Cumhur İttifakı İlçe Başkanları, Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri de hazır bulundu. Günün anlam ve önemine istinaden Belediye Başkanı İbrahim Gül ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Ersin Tatar tarafından da karşılıklı hediye takdiminin ardından, ziyaret programı sona erdi.
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>