ZABITA BİRİMLERİNDEN ORTAK DENETİM

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi 3.Bölge Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler ile İskenderun Zabıta Müdürlüğü ekipleri, alınan karar gereğince ilçede ortak denetimler gerçekleştirdi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi 3.Bölge Zabıta Şube Müdürü Mehmet Utku Kaplan ve İskenderun İlçe Zabıta Müdürü Bekir Aksoy ile zabıta birim amirleri tarafından yapılan değerlendirme toplantısı sonrası, ekipler kaldırım işgali ve işyeri ruhsat denetimini birlikte gerçekleştirdi.

Özellikle mesai başlama ve bitiş saatleri arasında yaya trafiğini olumsuz yönde etkileyen kaldırım işgalleri konusunda esnafları uyaran zabıta ekipleri, ihlalin devamı halinde cezai işlem uygulanacağı konusunda uyarılarda bulundu.

Kent girişindeki cadde üzerinde denetimlerini yoğunlaştıran ekipler, vatandaşların şikâyetine neden olan konuları dikkate alarak, yayaların ve esnafın mağdur olmaması noktasında titiz bir şekilde gerçekleştirdikleri denetimlerin devam edeceğini ifade etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>