VALİ DOĞAN’A AHİLİK HAFTASI ZİYARETLERİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Vali Doğan’a Ahilik Haftası ziyaretleri

16-22 Eylül 2019 tarihleri arasında kutlanacak olan Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Ticaret İl Müdürü Halit İmrek, Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı A. Kadir Teksöz, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin ve beraberindekilerden oluşan heyet Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı ziyaret etti.

16 Eylül 2019 Pazartesi günü saat 10.00’da Valilik Tayfur Sökmen Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarette, Başkan Teksöz’den kutlama programı hakkında Vali Doğan bilgi verdi.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin söz alarak: “58 yaşındayım, 51 yıllık esnafım, Hatay’ın iki kronik sorunu olan Meclis Binası ve Samandağ-Arsuz Yolu’nu çözdüğü için Sayın Valimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı A. Kadir Teksöz ise nazik kabulünden ve Hatay’a yaptığı tüm katkılardan dolayı Vali Doğan’a teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda Vali Doğan’a ahilik kaftanı giydirilerek hatıra fotoğrafı çektirildi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>