ARSUZ BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME TAM DESTEK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçe genelinde, özellikle tadilat gereken okullarda çalışmalarını sürdürüyor.

Okullardan gelen talepler doğrultusunda iç ve dış cephe boyama, tuvaletlerin onarımı, zemin yenileme gibi ihtiyaçları gideren Arsuz belediyesi, çeşitli okullarda da tadilata devam ediyor.Vatandaşların ortak kullanım alanlarında başlattığı yenileme ve tadilat çalışmalarını okullarda da sürdüren Arsuz Belediyesi, çocukların iyi koşullarda öğrenim görmesi için özellikle yaz tatili döneminde kapsamlı tadilat çalışmaları yürüttü.

Çalışmaların aralıksız devam edeceğini ifade eden Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “Kapsamlı tadilat, bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımız sağlıklı bir okul ortamında eğitim alırsa daha başarılı olurlar. Biz de onlara en iyi şartları sunmak, onların sağlığını korumak için tadilat çalışmalarını aralıksız sürdüreceğiz,”ifadelerini kullandı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>