Mete Aslan, örnek insan!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun’da 3 dönem başarılı belediye başkanlığı yaparak siyaset ve halk çevresinde ciddi bir saygınlık kazanan Mete Aslan, ikinci üniversite diploması alarak “Yaşlandı, siyasetten çekilmeli” şeklindeki söylemlerin aksine tüm insanlığa örnek oldu.

Geçmişte Basın Yayın mezunu olarak diploması bulunan Mete Aslan yoğun siyaset sürecine rağmen azmederek uzun süredir  hukuk fakültesindeki öğrenimini tamamlamaya çalışıyordu. Öğrenimini başarıyla tamamlayarak hak edilen diplomanın sevincini, Aslan ailesi bir araya gelerek kutladı. Ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesi Prof. Dr. Nüvit Gerek ve Aslan’ın mezun olduğu Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Prof.Dr. Zeki Okur da bu mutluluğu bizzat paylaşan isimler oldu.  “Öğrenmenin yaşı yoktur” deyimini doğrularcasına yaşını önemsemeden ikinci üniversite eğitim alan Mete Aslan, hem torunlarına hem de tüm gençlere örnek oldu. Biz de Vatan Gazetesi olarak Aslan ailesinin sevincini paylaşıyor, Mete Aslan başkanı bir kez daha kutluyoruz.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>