KURBAN SATIŞ YERİNE İNCELEME

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kurban satış alanındaki hazırlıkların devam ettiğini söyledi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilçe tarım müdürlüğü ile ağır bakım merkezi arasındaki boş arazide kurulan kurban satış alanında incelemelerde bulundu. Başkan Fatih Tosyalı, “Kurban Bayramı’na çok az bir süre kaldı. Belirlenen bölgeyi hayvan sahiplerine tahsis ediyoruz. Işıklandırma, çöp konteynerleri, su giderleri, yer çizgileri, otoparklar, tuvaletler ve numaralandırma çalışmaları devam ediyor. Ekiplerimiz sahanın etrafını çevirdi. Vatandaşlarımız yapılan çalışmalardan sonra temiz ve düzenli bir ortamda rahatça kurban alımlarını yapabilecek. Bölgede olması muhtemel trafik yoğunluğu içinde tedbirler alınıyor” dedi.

TEMİZ ve DÜZENLİ OLACAK

Başkan Fatih Tosyalı, “Vatandaşlarımız akşamları da kurban alabilmeleri için ışıklandırma çalışması yapılıyor. Sahanın temizlik işleri periyodik yapılacak. Kurban kesim alanları da belirlendi. Kurbanlıkların sağlık kontrollerini de tarım müdürlüğü yapıyor. Böylelikle kurban almak isteyen hemşerilerimizin içleri rahat edebilir. Allah hepsinin kurbanını şimdiden kabul etsin” ifadelerini kullandı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>