DR. FÜSUN SAYEK ARSUZ BELEDİYESİ FİNALDE

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Dr. Füsun Sayek Arsuz Belediyesi Futbol Takımı, 35. Erhan Aksay Futbol Turnuvası Körfez Grubunda, yarıfinal maçında Denizgücü’nü 4-1 yenerek finale yükseldi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından bu sene 35. Si düzenlenen Erhan Aksay Futbol Turnuvası büyük çekişmelere sahne oldu. Körfez grubunda mücadele eden Dr. Füsun Sayek Arsuz Belediyesi grup aşamalarını lider tamamlayarak bir üst tura çıkmayı garantiledi. Ardından eleme maçlarında aynı başarıyı göstererek yarıfinal kapısını aralayan Arsuz Belediyesi, yarı final maçında Denizgücü’nü 4-1 gibi net bir skorla mağlup ederek finale yükseldi. Geçen senenin finalisti Arsuz Belediyesi bu sene körfez grubunun şampiyonu olmayı hedefliyor.

FC Meydan Gençlik Spor’u penaltı atışları ile 5-4 geçen Tiryaki İletişim ise finale yükselen bir diğer takım oldu. Final karşılaşması 19 Temmuz Cuma günü,Arsuz Belediyesi Karaağaç Spor Tesislerinde oynanacak.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>