YAYLA YOLLARININ BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yayla yollarındaki bakım, onarım ve genişletme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada, yaz aylarının gelmesiyle yayla yollarının kullanımının arttığını, kendilerinin de vatandaşların bu yollarda sıkıntı yaşamamaları için yoğun bir gayret gösterdiklerini belirtti.

Yayla yollarının da önemine dikkat çeken Başkan Fatih Tosyalı, “Vatandaşlarımızın yaylaya gidiş gelişlerinde kullandıkları yolları genişletip bakımını yaparak yaylaya daha rahat ulaşmalarını sağlamak istiyoruz. Bölgedeki tüm yayla yollarının bakım ve onarımını belirlenen program çerçevesinde yapıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Yayla yollarında satıh kaplama çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte yayla yollarının stabilize kumlama çalışmasına devam ediyor. Ardından ekiplerimiz yol düzenleme genişletme çalışması yapıyor. Vatandaşlarımız yapmış olduğumuz çalışmalardan dolayı bizlere teşekkür ediyorlar” diye konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>