İSKENDERUN BELEDİYESİ CAMİ TEMİZLİK EKİBİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri kent genelinde camii ve ibadethane temizlik işlerini sürdürüyor.

Ekipler, Denizciler Numune Camii, Denizciler Gazi Osman Paşa Camii, Denizciler Sultan Mehmet Camii ve Denizciler Garaj Mescidi, Denizciler Kınalı Ada Camii ve Denizciler Kocadere Camiinin genel temizlik işlemlerini gerçekleştirdi.

Ekipler temizleme cihazları ile camilerin dış temizliğinin yanında halı, kapı, cam, ahşap, kitaplık ve fayansları da hijyenik olarak temizliyor.

ÇALIŞMALAR PERİYODİK OLARAK YAPILIYOR

Devam eden çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, vatandaşlarımızın ibadetlerini daha temiz ve hijyenik ortamda yapabilmeleri olanak sağlamak amacıyla cami içerisinde bulunan halıların dezenfekte işleminden bahçe temizliğine kadar tüm bakım işlemlerini yaparak vatandaşların hijyenik bir ortamda ibadet etmeleri için çalışmalarını sürdürüyor ”dedi.

HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

Başkan Tosyalı,” Vatandaşlarımızın huşu içerisinde ibadet edebilmesi için özen gösteriyoruz. Bu kapsamda “Cami Temizleme Ekibi’ ile ilçe genelinde bulunan camilerde ve ibadethaneler de temizlik çalışmasını titizlikle sürdürüyor. Bu çalışmalar devam edecek” diye konuştu.

Vatandaşların da büyük bir memnuniyetle karşıladığı temizlik çalışmaları periyodik olarak devam edecek.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>