BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI, YKS’DE ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrencilere başarı diledi.

Başkan Tosyalı, yayımladığı mesajında, İskenderun Belediyesi olarak hafta sonu yapılacak sınavlar için bir dizi tedbir aldıklarını belirtti.

Gençlerimizin büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları sınavda başarılı olacaklarına inancının tam olduğunu belirten Başkan Tosyalı, mesajında şu ifadeleri kullandı:
” Siz gençlerimiz bizler için çok kıymetlisiniz. Her zaman yanınızda olan tüm sevenlerinizin bu süreçte de yanınızda olacağını asla unutmayın. Sizi, hayatın yeni bir safhasına taşıyacak bu sınav elbette önemlidir. Aldığınız sonuç ne olursa olsun, önünüzde uzun bir hayat var.

Zabıta ekiplerimiz cuma, cumartesi ve pazar günleri özellikle gürültü noktasında denetimleri artıracaklar. Öğrencilerimizin başarılarını olumlu yönde etkileyecek olan bu tedbirlere bütün halkımızın eksiksiz olarak uyacaklarına inanıyorum.

Bu düşüncelerle sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan geleceğimizin teminatı olan siz kıymetli öğrencilerimize YKS’debaşarılar diliyorum “

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>