Bekir Arda Özer, LGS Türkiye birincisi!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ak Partili Belediye Meclisi Üyesi, İskenderun Sarıseki eski Belde Belediye Başkanı Bülent Özer’in oğlu Bekir Arda Özer LGS’de 500 tam puanla Türkiye birincisi oldu.

Bilfen Koleji’nde okuyan Bekir Arda Özer, LGS (Liselere Geçiş Sına

vı)’nda tüm soruları doğru yanıtlayarak 500 tam puan alma başarısı gösterdiği bildirildi. LGS’de birinci olmanın mutluluğunu yaşayan Bekir Arda Özer, İskenderun’a büyük bir gurur yaşattı.

Türkiye birincisi Bekir Arda Özer, sınavlara hazırlanırken, istikrarlı bir şekilde çalışma ve farklı soru tiplerini görmenin önemine dikkati çekerek “Güzel bir sonuç elde etmenin mutluluğu ile gururunu yaşıyorum. Bu süreçte bana emeği olan başta ailem, eğitimimde büyük katkıları bulunan öğretmenlerine teşekkür ediyorum” dedi.Oğlunun başarısıyla büyük sevinç yaşayan Baba Bülent Özer de, Oğlunun bu başarısının kendileri kadar Hatay ve İskenderun’un da büyük bir gurur kaynağı olduğunu söyledi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>