Başkan Fatih Tosyalı Öğrencilere Karne Dağıttı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, karne alan tüm öğrencileri tebrik ederek iyi tatiller temennisinde bulundu.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile birlikte Suçıkağı Paşa Karaca İlkokulu ve Ortaokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.
Çocuklara karnelerini veren Başkan Fatih Tosyalı, eğitim öğretim yılını başarı ile tamamlayan tüm öğrencileri kutladı.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Belediyecilik sadece alt ya da üst yapı hizmetleri veren bir kurum değildir. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Öğrencilerimiz karnelerini aldılar ve yaz tatiline girdiler. Bizlerde öğrencilerimize karne hediyesi olarak içerisinde kitap bulunan eğitici ve öğretici kırtasiye materyalleri hediye ettik ” şeklinde konuştu.
Öğrencilere yaz tatilinde kitap okumaları konusunda tavsiyelerde bulunan Başkan Fatih Tosyalı, “Sene boyunca büyük gayretlerle eğitim dönemini tamamlayan ve geleceğimiz olan öğrencilerimizi ufakta olsa bir hediyeyle sevindirmek istedik. Tüm çocuklarımıza ve eğitimcilerimize iyi tatiller diliyorum” diye konuştu.
Okul idarecileri ve öğrenciler ise eğitime desteklerinden dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.
Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>