BAŞKAN GÜVEN, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Belediyesi tarafından yapımı devam eden Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu’nu ve Karaağaç Plajı’ndaki çalışmaları yerinde inceledi.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Birim Müdürleri ile birlikte Arsuz Sahil Yürüyüş Yolu’nun ikinci etabı olan Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu’nu ve Karaağaç Plajı’nda devam eden çalışmaları yerinde inceledi.Karaağaç Plajı’nın çevre düzenlemesi ve hazırlanması için gereken çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Güven, “Arkadaşlarımızla birlikte, halkımıza en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımız devam ediyor. Yazın gelmesi ile birlikte hem denize girmek, hem de ailesiyle güzel vakit geçirmek isteyen vatandaşlarımızın, gerek plajımızda, gerekse denizde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması adına gereken tüm önlemleri almaya çalışıyoruz. Halkımızın can güvenliği,sağlığı ve bu konudaki memnuniyeti bizim için çok önemlidir,” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>