ARSUZ ATATÜRK KENT MEYDANI’NDA “İFTAR”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediyesi ve Akdeniz Tüccar ve Sanayici İş Adamları Derneği’nin (ATSİAD) işbirliği ile Arsuz Atatürk kent Meydanı’nda iftar yemeği verildi.

Arsuz Atatürk Kent Meydanı’nda verilen iftar yemeğine, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’in yanı sıra iftar yemeğine; Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin, İyi Parti Arsuz İlçe Başkanı Kamil Kubat, ATSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Daire Müdürleri, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Kanaat Önderleri, Gazi ve Şehit Yakınları, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri,  iş insanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Arsuz Belediyesi ve ATSİAD tarafından ortak düzenlenen iftar yemeğine katılan yüzlerce vatandaş, dualar eşliğinde orucunu açtı.  Başkan Güven, birlik ve beraberliğin yaşandığı mübarek Ramazan Ayı’nın, başta Arsuz halkı olmak üzere, tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>