Ukrayna’da Yarışacak Kuaförler Buluştu…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de bu yıl 17’cisi düzenlenecek saç festivalinde yarışacak Türk kuaförler Eurocup Turkey Başkanlığına seçilen Bayan Kuaförü Gökhan Hamarat’ın ev sahipliğinde İskenderun’da buluştu.

Uluslararası Yarışma Konfederasyonu Eurasıa Cup Of Hairdesing Art tarafından, Eurocup Turkey Başkanı seçilen bayan kuaför Gökhan Hamarat 14-15 Nisan tarihlerinde Ukrayna’nın başkenti Kiev’de bu yıl 17’ncisi düzenlenecek olan Cristal Angel Uluslararası Saç Yarışmasına Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden katılacak en iyi 30 bayan kuaförünü konuk etti.

 

Bu yarışmada aynı zamanda Türkiye adına jüri üyeliği de yapacak olan İskenderunlu Gökhan Hamarat Türkiye’yi Ay yıldızlı bayrağı en iyi şekilde temsil edeceklerini belirterek “Eurocup Tukey Yönetim kurulu ve Başkan yardımcıları olarak Türkiye’nin alanında en iyi kuaförleri ile katılacağımız yarışmada Türk bayrağını dalgalandırmaya gidiyoruz. İnşallah kupalarımızla beraber ülkemize geri döneceğiz” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>