İGC’DEN BAŞKAN TOSYALI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Cıncık ve Yönetim Kurulu Üyeleri İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,’Halkın, gözü, kulağı, sesi olan basının, kurumlar ve vatandaşlar arasında bir köprü görevi üstlenmektedir” dedi.

Başkan Tosyalı; “Basın, daha geniş anlamda medya gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmamızı, vatandaşlar ve kurumlar arasında iletişimin sağlanması, kamuoyu oluşturulması, kamu hizmetlerinin halkımıza duyurulması gibi birçok önemli görev ve sorumlulukları yerine getirmektedir. Bu vesile ile nazik ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette konuşan İGC Başkanı Veysel Cıncık ise ; “ Bizler yerel gazeteciler olarak kurumlarla her zaman iletişim halindeyiz. Sizlere yeni görevlerinizde başarılar diliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Ziyaret sohbet ortamında devam etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>