HATAYSPOR’DAN SAKAT FUTBOLCULARA İLİŞKİN AÇIKLAMA YAPILDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatayspor’dan sakat futbolculara ilişkin açıklama yapıldı

Hatayspor’da sakatlığı devam eden oyuncuların durumuna ilişkin yapılan açıklamada futbolcuların takıma katılması için gerekli sağlık kontrollerinin yapıldığı belirtildi.

Yapılan açıklama sakat futbolcularla ilgili şu bilgilere yer verildi;

1-Dmytro Korkishko takımdan ayrı düz koşulara başlamış olup, önümüzdeki hafta içerisinde takımla çalışması bekleniyor. Önümüzdeki haftalarda durumu tam olarak netleşecek.

2-Ümraniyespor maçının 43. dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Murat Paluli’nin arka adalesinde zorlanma tespit edildi. Şu an tedavisine devam edilen futbolcumuzun, cuma günü yapılacak kontrollerden sonra Afjet Afyonspor maçında oynayıp oynamayacağı belli olacak.

3-Kaval kemiğinde zorlanma tespit edilen Sadio Diallo’nun, yapılan tetkikler sonucu, durumun daha da kötüye gitmemesi için üç dört hafta kadar antrenmanlara çıkmaması kararlaştırıldı. Havuz ve fitness antrenmanlarıyla süreci geçirecek olan futbolcumuzun, önümüzdeki haftalarda yapılacak kontröller sonucunda yüklemelere başlanıp başlanılmayacağı konusuna karar verilecek.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>