HADO’nun Rota Değişikliğine Tepki

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Lütfü Savaş’ın sosyal medya hesabından yapılan duyuruda HADO’nun İskenderun ile ilgili rota değişikliği paylaşıldı. Yapılan paylaşımda şunlar kaydedildi: “Daha önce Akp’nin Hatay’daki yöneticileri tarafından engellenen, İskenderun ilçemizde hayata geçirmeyi planladığımız Hatay Deniz Otobüsü (HADO) seferlerimizi Arsuz Madenli’den başlatacağız. Halkımızın bizlere göstermiş olduğu teveccühe layık olabilmek adına Hatay’ın bütününü kucaklamaya ve ilimizin ekonomisine, turizmine katkı sağlamaya devam edeceğiz” denildi.

ROTA DEĞİŞİKLİĞİNE TEPKİ

İskenderun’un bugüne kadar siyasal cezalandırmalarla her alanda daraltıldığına işaret eden birçok vatandaş tarafından kent ekonomisinin hareketlenmesi ve canlanmasına önemli katkı sunacak olan HADO’nun Büyükşehir Belediyesince iç ve dış hatlara kalkış noktası olmaktan çıkarılmasına “İşte bu olmadı” yorumu yapıldı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>