BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI ESNAFLARI ZİYARET ETTİ.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Dumlupınar Mahallesinde esnafları ziyaret etti.

Ziyaret esnasında çevrede bulunan vatandaşlar ve esnaflar yeni İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile samimi bir şekilde sohbet edip tebrik ve hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Esnaf ve vatandaşların tebrik temennilerine teşekkür eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı istişare ile İskenderun’a hak ettiği hizmetleri getireceklerini ifade etti.

SIK SIK ESNAFIMIZI ZİYARET EDECEĞİZ

Esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Fatih Tosyalı, “Sık sık esnafımızı ziyaret edip onların çayını içerek, dertlerini, sıkıntılarını dinleyeceğiz. Belediyedeki çalışmalarımız hakkında bilgi vererek sohbet etmek için fırsat buldukça esnaflarımızla buluşacağız. Esnaflarımızın sorunlarını yerinde tespit ederek, sıkıntılarına hızlı çözüm üretme konusunda çalışmalarımız sürüyor. Esnaf, bir kentin yüzü, vitrini ve o kentin gelişmişlik düzeyini en iyi belirten bir yapı taşıdır. Esnafımızın sıkıntılarını dinleyip çözüm bulmak bizim en önemli vazifelerimizden biri ve bunun için elimizden geleni yapacağız ” şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>