“Sorunlara Yerinde Çözümde Israrcı Olacağız”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, Çınarlı Mahallesi’nde meşalelerle karşılandı.

Çınarlı Mahallesi Muhtarlık binasında, Mahalle Muhtarı Necati Bahriyeli ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Şahutoğlu, coşkulu karşılamadan ötürü mahalle sakinlerine teşekkür etti.

 

Mahalle sakinlerinin öneri ve taleplerini dinleyen Şahutoğlu, hedef ve projelerini anlattı. En önemli hedeflerinin kent barışı ve huzuru olduğunu vurgulayan Şahutoğlu, huzurlu ve güvenli bir yaşamın olmadığı bir kentte başka hiçbir şeyin önem taşımayacağını söyledi.

 

Barbaros, Sakarya ve Dumlupınar Mahallelerinde de halkla buluşarak projelerini ayrıntılı bir şekilde anlatan Şahutoğlu Yoğun bir şekilde sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında Sakarya Mahallesi Taşıyıcılar Kooperatifini de ziyaret etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>