İSKENDERUN BELEDİYESİ TOPLU NİKÂH TÖRENİ DÜZENLEDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi nikâhı olmayan çiftler için toplu nikâh töreni düzenledi.

İskenderun Belediyesi Nikâh Salonunda gerçekleştirilen toplu nikâh töreninde 23 çiftin nikâhı kıyıldı.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, çiftlerin nikâhını kıyarken, düzenlenen nikâh törenine çiftlerin aileleri de katıldı. Nikâh töreninde bazı çiftlerin kucaklarında çocukları ile nikâha gelmesi dikkat çekti.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Nikâhları kıyılan çiftlere Belediye Başkanı Seyfi Dingil hediye takdim ederek,”Toplumun çekirdeğini oluşturan ailelerin sağlam temel üzerinde kurulması gerekiyor. Türk toplumu olarak aile müesseselerine çok önem veriyoruz. Bu bağlamda eşlerin geleceği özellikle kadınların haklarının korunması için resmi nikâh çok önemlidir. Belediye olarak, çeşitli sebeplerden dolayı nikâhı olmayan çiftlerin nikâhlarını kıymanın onurunu yaşıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Nikâhları kıyılan çiftler çok mutlu olduğunu dile getirerek İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkürlerini ilettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>