DP adayı Mete Aslan Raif Paşa caddesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Seçim çalışmaları kapsamında şehrin her caddesini karış karış gezen DP adayı Mete Aslan Raif Paşa caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Girdiği her dükkanda ilgi ve alaka ile karşılaşan Mete Aslan ekonomik durumun esnafa yansıdığına dikkat çekerek ülkenin gidişatının kötü olduğunu ifade etti.
Vatandaşların ve esnafların yoğun ilgisiyle karşılaşan Mete Aslan, “Hep birlikte İskenderun üzerinde oynanan oyunu bozacağız. Sizlere dayatılan adaylara karşı tepki vermek ve bu gidişata dur demek için sizleri İskenderun ittifakına davet ediyorum. İskenderun ittifakı ile birlikte şehre bir disiplin ve düzen gelecek. 10 yıldır İskenderun’da ne yapılıp ne yapılmadığını gördünüz. İktidar partisi diye oy verdiniz ancak son 5 yılda gelinen nokta ortada. Caddeleriniz sokaklarınız çukur içinde. İnsanlar çamurun içinde yürüyor. Kısa süreli bir yağmurda bile göl oluyor. Esnaflar olarak ekonomik durumun yansımalarını daha iyi hissediyorsunuz. Bakın her girdiğim iş yerleri boş. Bu durum ülkenin ne hale geldiğini gösteriyor. İktidar partisi adayına oy verecekler bunu da düşünsün. Bence bir uyarı niteliğinde tepki gösterin ve bu seçimlerde İskenderun’un dayatmalara karşı nasıl birlikte hareket ettiğini gösterin” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>