CHP’li Yılmaz Şahutoğlu

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

31 Mart yerel seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, Esengül Taşıyıcı Kooperatifinde şoför esnafıyla kahvaltı ederek güne başladı.

 

Kooperatif Başkanı Abdullah Özdemir ve şoför esnafı tarafından ilgiyle karşılanan Şahutoğlu, hem sıkıntıları dinledi, hem de mevcut sıkıntılara yönelik çözüm odaklı projelerini anlattı.

 

Projeler üretip, bölgelere hizmet götürürken, hizmetten mahrum olan bölgelere öncelik tanıyacaklarını ifade eden Şahutoğlu; “Nasıl ki bir baba, bütün çocuklarını eşit derecede sevse de çocukları içerisinde daha gariban olanı daha çok desteklerse, bizler de her köşesini eşit derecede sevdiğimiz, gönül verdiğimiz memleketimizin hizmetten mahrum kalmış olan bölgelerine pozitif ayrım uygulayarak, her mahallemizin eşit seviyeye gelmesi için çaba göstereceğiz” dedi.

 

Vergi Dairesi ziyaretinde de CHP Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, vergi dairesi müdürleri ve çalışanlarına kolaylıklar diledi. Samimi bir şekilde karşılanan Şahutoğlu, bayan personellere karanfil takdim etti.

 

Akfil ve Filesan Fabrikalarını da ziyaret ederek burada emekçilere hitap eden Şahutoğlu, ekonomik pahalılıktan bunalmış olan halkı, kavga siyaseti ile daha da bunaltmayacaklarını ifade ederek, hiçbir zaman rakipleriyle polemiklere girmeyeceklerinin bir kez daha altını çizdi.

Vatandaşların, emekçilerin yaşadıkları sorunları bildiklerini belirten Şahutoğlu, son yıllarda artan işsizlikle mücadele noktasında, kenti, hayata geçirecekleri projelerle bir cazibe merkezi haline getirerek, iş insanlarının önünü açıp, yatırım yapmalarını sağlamak adına gayret sarf edeceklerini kaydetti.

 

Gün içerisinde Hatay Barosu İskenderun Temsilciliği, Hizmet İş Sendikası, Otogar Minibüs Garajı ve Cemevi’ni de ziyaret eden CHP Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, Hatay Büyükşehir Belediyesi ile İskenderun Belediyesinin aynı çatı altında buluşmasının önemine vurgu yaparak hem kendisi hem de Lütfü Savaş için destek istedi.

 

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, Sosyal Sigortalar Kurumu ziyaretinde de çalışanlara kolaylıklar dilerken, bayan çalışanlara pozitif ayrımcılık yaparak karanfil takdim etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>