BAŞKAN SEYFİ DİNGİL MİNİK ÖĞRENCİLER İLE MİLLET PARKINDA BİR ARAYA GELDİ.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,açılışı yapılan Millet parkına yoğun bir ilginin olduğunu belirtti.

5 Temmuz İlk Okulu öğrencileri Dünya Su Günü nedeni ile İskenderun Millet Parkı içerisinde bulunan biyolojik göleti inceledi.

MİLLET PARKI YENİ YAŞAM ALANI

Minik öğrencilerle yakından ilginenen Başkan Seyfi Dingil,”Millet parkını yaparken burada bir çok etkinliğin düzenleneceğini belirtmiştik.Burası halkın burası tüm İskenderunlularındır.Okullarımız ,sivil toplum kuruluşlarımız ,vatandaşlarımız Millet Parkına gelerek çeşitli etkinlikler aktiviteler düzenleyebilir.Bu park kentin yeni gözdesi.İçerisinde bir çok faaliyetin yapılabildiği bir ortama sahip”dedi.

PARKIMIZA SAHİP ÇIKALIM

Yapılan hizmetlere sahip çıkılması gerektiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil,”Belediye olarak bir çok yatırım yeni parklar yeni yaşam alanları yaptık.Tüm bu yapılan hizmetlere halkımızın sahip çıkması lazım.Çünkü bu alanlar ortak kullanım alanlarıdır.Bu vesile Dünya su günü nedeni ile Millet Parkına gelen minik öğrencilerimizi konuk ettik.Hep birlikte daha güzel aktiviteler yapmaya devam edeceğiz”şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>