AKTUĞ’A BASIN BAŞARI ÖDÜLÜ…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Fashion Vip Dergisi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği ‘Yılın Şıkları ve Başarılı İş İnsanlarına Ödül’ töreninde Ufuk Aktuğ’a Basın Başarı Ödülü verildi.Hatay’da tarihi Savon Oteli’nde gerçekleşen Fashion Vip Dergisi’nin ‘Yılın Şıkları ve Başarılı İş İnsanlarına Ödül’ töreninde İş, cemiyet ve siyaset dünyasının önemli isimleri buluştu. Gecede 22 isim ödüllendirildi.

Fashion VIP Dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ahmet Kurtul Çakın, bu yıl üçüncüsünü düzenledikleri törene katılanlara teşekkür etti. Ardından şıklıkları ile yarışan, başarıları ile kendilerini gösterenlere ödülleri sırasıyla verildi.

Nur Organizasyonun imzasını attığı ödül töreninde 32 yıllık gazeteci DHA İskenderun temsilcisi aynı zamanda Sektörel dergisi ve İskenderun.org haber portalı sahibi Ufuk Aktuğ’a da Basın Başarı Ödülü verildi. Aktuğ, kendisine layık görülen ödülü almaktan mutlu olduğunu belirterek teşekkür etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>