Aksaray Deplasmanında Son Saniye Galibiyeti

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi temsilcisi İskenderun Engelliler takımı Aksaray deplasmanında son saniyede maçı kazanarak süper lig yolunda çok önemli bir galibiyete imza attı.

Tekerlekli sandalye basketbol 1.lig 19. Hafta maçında Aksaray ile Med marine İskenderun takımları Aksaray da karşı karşıya geldi. Mücadele baştan sona müthiş bir heyecanla geçti. Sürekli karşılıklı basketlerle geçen maçta son periyot hata yapmayan İskenderun engelliler maçı 66-67 kazanmasını bildi.

Maçta 34 sayı atan Hüseyin Erdem takımının ve maçın en skorer ismi oldu, onu 21 sayıyla Aydın Durukan izledi. Maçın en kritik anında oyuna giren Ender Abacı maçın kurtarıcısı oldu.

Gelecek hafta Kıbrıs takımını konuk edecek olan İskenderun engelliler süper liği garantilemenin yanı sıra şampiyonluk yolunda çok önemli bir maça çıkacak.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>