Demokrat Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan İskenderun Kaymakam’ı İskender Yönden’i Ziyaret Etti.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Mete Aslan Kaymakam’ı ziyaret etti.

 

Demokrat Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan seçim çalışmaları kapsamında İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’i makamında ziyaret etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette Kaymakam Yönden, Huzur içinde bir seçim olmasını diledi.
Mete Aslan ise seçimlerde halkın teveccühleri ile bir belediye başkanı seçileceğine dikkat çekerek, “Huzur ortamında bir seçim olmasını diliyoruz. Bizler bu seçim sürecini birlik ve beraberlik içinde geçireceğiz” dedi.
Karşılıklı hoş sohbet ortamında geçen ziyarette Kaymakam Yönden, İskenderun’un büyük bir ilçe olduğunu her kesimden insanları kardeş içinde yaşadığını belirterek tüm adaylara başarılar dilediğini ifade etti.
İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan ise seçimlerde halkın baskısı ve talepleri doğrultusunda aday olduğunu ve daha önce 15 yıl belediye başkanlığı yaptığı bu şehri iyi tanıdığını ve sorunlarını da iyi bildiğini sözlerine ekledi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>