SAHİL CAMİİ KISA BİR SÜRE SONRA AÇILACAK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sahil camiinin(Nihal Atakaş Camii) kısa bir süre sonra hizmete açılacağını belirtti.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Gaziantep İl Müftüsü Ahmet Çelik, Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, İskenderun Müftüsü Osman Şekerci ve çevre İlçe Müftüleri ile birlikte çok yakında açılacak olan Sahil Camiinde (Nihal Atakaş Camii) incelemelerde bulundu.

BÜYÜK ÖLÇÜDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Caminin kente ayrı bir güzellik kattığını belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”İl Müftülerimiz ve ilçe müftülerimiz ile birlikte camiimizde yapılan son çalışmaları yerinde inceledik. Büyük ölçüde çalışmalar tamamlandı. Bir kaç ince işçilik işleri kaldı. Kentimizde yakışır bir camii inşa edildi. Sahil camimiz (Nihal Atakaş camiimiz )İskenderun’da çok yakıştı. Bu anlamda caminin yapımı için hiçbir şey esirgemeyen hayırsever işadamımız Recep Atakaş beye tüm emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Çalışmalar büyük bir özenle ve titizlikle yapıldı. Camii inşaatın projeye uygun bir şekilde inşaa edildi. Son derece detaylı bir şekilde projelendirilen cami örnek bir şekilde yapıldı. Yüce Rabbim hayırlısıyla hep birlikte caminin açılışını da yapmayı bizlere nasip etsin inşallah” diye konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>