İSKENDERUN’DA MARİNA PROJESİ GÖRÜŞÜLDÜ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun’da Marina Projesi görüşüldü

İskenderun’da hayata geçirilmesi planlanan Marina Projesi, Hatay Valisi Rahmi Doğan başkanlığında icra edilen toplantıda ele alınarak, çok yönlü değerlendirme yapıldı.

18 Aralık 2018 Salı günü saat 11.30’da İskenderun Deniz Ticaret Odası’nda icra edilen toplantıya; Vali Rahmi Doğan, Vali Yardımcısı Nursal Çakıroğlu, İlçe Kaymakamı İskender Yönden,  Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız, İskenderun Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu ve diğer yetkililer katıldı.

Toplantı esnasında Hatay genelindeki özel tekne turizm potansiyelinin araştırılması, marina, yelkencilik ve özel tekne onarım merkezi kurulması için uygun kıyıların tespit edilmesi ve Hatay genelinde yat turizminin geleceği ile ilgili yol haritası çizilmesi ile ilgili hususlar istişare edildi.

Vali Doğan, Hatay ilimizin turizmden hak ettiği payı alması için gereken gayreti gösterecekleri ve bu doğrultuda hazırlanan projeleri destekleyecekleri yönünde kısa bir açıklama yaparak, ilimiz genelinde Turizm sektörünün canlandırılması yönünde yoğun bir mesai yapılacağının sinyalini verdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>