AK PARTİ HBB ADAYI İBRAHİM GÜLER’DEN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, seçimlere birlik ve beraberlik içerisinde hazırlandıklarını belirtti.

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler partililer ile birlikte İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

AK PARTİ OLARAK SEÇİMLERE HAZIRIZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Bilindiği üzere 31 Mart’ta yerel seçimler yapılacak. AK Parti olarak seçimlere hazırız. Büyükşehir belediye başkan adayımız İbrahim Güler ile birlikte bu seçimden zaferle ayrılacağız. Bundan hiçbir şüphemiz yoktur. Gece gündüz demeden çalışıp vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi sürdüreceğiz. AK Parti olarak Hatay’da seçimden başarılı bir şekilde çıkacağız. Bizlerde sizlere çıkmış olduğunuz bu kutlu yolda başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ise seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ettiklerini belirterek,”İlçelerimizi ziyaret ediyoruz. Bugünde güzel şehrimiz İskenderun’dayız.31 Mart 2018 tarihi çok önemli. Geçen süre içerisinde vatandaşlarımız Büyükşehir Belediyesinden yeteri kadar hizmet alamadı. Elbirliği içerisinde seçimden zaferle ayrılacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Hatay Belediyecilik anlamında hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız.”diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>