İskenderun’da yaz spor okulu devam ediyor

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi tarafından organize edilen ve büyük ilgi gören yaz spor okullarının kursları devam ediyor. Deneyimli hocalar tarafından eğitilen geleceğin yıldız sporcuların mutlulukları gözlerinden okunuyor. Antrenmanları öğrenci velileri de yakından takip ediyor.

İskenderun Belediyesi yaz sezonu sportif faaliyetleri arasında yer alan Yüzme kursları Sarıseki mahallesindeki Fuat Tosyalı Spor Kompleksinde deneyimli hocalar Güler Topaloğlu ile Özlem Sabuncu tarafından veriliyor.

İskenderun Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yapılan yüzme kurslarına ilginin bir hayli artması üzerine kayıtların devam etmesi yönünde kararın  aldığı açıklandı.

Bu arada İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in talimatıyla Ferhat Duman eşliğinde Otizm ve Down sendromlu çocuklar için yüzme kursları başlatıldı.

BAYANLARA HALK GÜNÜ

İskenderun Belediyesi Sarıseki Fuat Tosyalı Spor Kompleksi’ndeki yüzme havuzu, Cumartesi ve Pazar günleri saat 13.00 ile 18.00 arasında yalnız bayanlara ücretsiz olarak hizmet vereceği bildirildi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>